IN-ECO - Air and Vacuum Components - Nové průtokoměry s vysokou přesností měřeníAir and Vacuum Componentswww.in-eco.cz

Nové průtokoměry s vysokou přesností měření

 

Zu Ende des vorigen Jahres haben wir vier neue Durchflussmesser fürs Messen des Durchflusses von Flüssigkeiten und Gasen der italienischen Marke La Tecnica-fluidi zu unserem Portfolio zugefügt. 
Alle Typen unserer Durchflussmesser sind sehr zuverlässig innerhalb der definierten Toleranz. Die gemessenen Werte können direkt dem Display entnommen werden oder in verschiedene Kontroll- und Überwachungssysteme übertragen werden. 
Für Erreichen der Automatisierung der industriellen Vorgänge ist zuverlässige technische Messung und Überwachung des Volumens der Flüssigkeiten und Gase äußerst wichtig. Dank unserem breiten Angebot können Sie jederzeit jegliche Durchflüsse überwachen und messen.

Ke konci minulého roku jsme do sortimentu průtokoměrů zařadili čtyři nové modely pro měření průtoku kapalin a plynů vyráběné pod italskou značkou La Tecnica-fluidi. 

 

Všechny typy našich průtokoměrů pracují mimořádně spolehlivě v rámci definovaného tolerančního rozsahu a naměřené hodnoty je možné sledovat přímo na displeji, nebo je možné je přenášet do různých řídicích a monitorovacích systémů.

Pro dosažení automatizace průmyslových procesů je důležité spolehlivé technické měření a monitorování objemu kapalin a plynů. Díky naší široké nabídce sortimentů můžete kdykoli sledovat a měřit jakékoliv průtoky. Nové modely se vyznačují jednoduchou instalací, snadnou údržbou a vysokou přesností měření.

 

Najděte správné řešení pro každou oblast!

 

 

  D-EL V-VK S-2007 G
 

průtokoměr D-EL

průtokoměr V-VK

průtokoměr S-2007

průtokoměr G

Měření voda voda/ vzduch voda   voda/ vzduch
Max. tepelná odolnost 60°C 160°C  70°C 70°C
Zobrazení displej stupnice stupnice displej
Průtok střední a velký střední a velký střední malý a střední
Připojení mezipřírubové / závitové závitové do potrubí pomocí objímky závitové

 

  1. Průtokoměr D-EL

Průtokoměr D-EL se používá k měření středních a velkých průtoků kapalin. Vyrábí se ve dvou verzích: se závitovým připojením nebo s mezipřírubové připojením.

 

  1. Průtokoměr V-VK

Průtokoměry ze série V-VK jsou priamočítacie rotametre na okamžité měření vhodné pro střední a velké průtoky kapalin a plynů. Okamžité měření průtoku se odečítá s vynikající přesností na stupnici, která je vytištěna na kalibrované seříznuté kuželové trubce.

Tělo průtokoměru je vyrobeno z polypropylenu nebo z polysulfonovými, jehož tepelná odolnost je až do 160 ° C, právě proto jde o netoxický a nerozbitný model. Je vhodný pro použití i s agresivními kapalinami.

 

  1. Průtokoměr S-2007

Průtokoměr S-2007 využívá k měření princip Pitotovy trubice. Tělo průtokoměru je vyrobeno z polymetakrylátu PMMA s maximální tepelnou odolností 70 ° C.

 

  1. Průtokoměr G

Průtokoměry G50 a G60 jsou vhodné pro měření malých a středních průtoků kapalin a plynů. Může být instalován na vertikálně nebo horizontálně potrubí. PMMA průtokoměr je konstruován se závitovým připojením 1/4 "- 3 / s8" pro G 50 a 3/8 "- 1/2" pro G 60.