IN-ECO - Air and Vacuum Components - IN-ECOAir and Vacuum Componentswww.in-eco.cz

Společnost IN-ECO

Jsme obchodně-distribuční společnost, která nabízí dodávky dmychadel, vývěv, průtokoměrů a aeračních elementů, popřípadě části technologií pro čistírny odpadních vod, lázně a wellness zařízení. Nabízíme servis a poradenství pro naše zákazníky v regionu střední a východní Evropy.

Firma IN-ECO, spol. s r.o. byla založena v roce 1996 a je distribuční společností, která nabízí výrobky pod svou vlastní značkou, nebo zastupuje světové výrobce na území Slovenska, případně ve střední a východní Evropě. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis na všechny prodávané výrobky. Svým zákazníkům nabízíme široký sortiment výrobků, které se využívají zejména ve vodohospodářském průmyslu. 

 

Společnost IN-ECO je výhradním zástupcem firem Alita Industries, Inc. (pro střední a východní Evropu a Skandinávii) a La Tecnica-fluidi (pro Slovenskou, Českou republiku, Rakousko a Slovinsko).

 

Od roku 2006 nabízí naše společnost dmychadla s postranním kanálem pod vlastní značkou „IN-ECO Ring blower” modelové řady INW a originální příslušenství. Výrobky pod naší značkou si svou kvalitou a celkovou spolehlivostí získaly už mnoho spokojených zákazníků na slovenském i evropském trhu.