IN-ECO - Air and Vacuum Components - Membránová dmychadla a vývěvy Alita. Air pump, dmychadlo, membránový kompresor.Air and Vacuum Componentswww.in-eco.cz

ALITA membránová dmychadla(membránové kompresory, vzduchové lineární pumpy, air pump)


48 W - 120 W

tlak: do 220 mbar

kapacita: 6 - 165 l/min

Membránová dmychadla a vývěvy


Také označované jako vzduchová lineární pumpa Alita, dmychadlo pro ČOV, dmychadlo pro prúmysl a jiné použití, membránové kompresor Alita 

Membránová dmychadla ALITA jsou konstruována tak, aby dodávala velké množství plynulého průtoku vzduchu při nízkém tlaku; lineární pumpy ALITA jsou velmi efektivní, s nízkou spotřebou elektrické energie a nízkou hlučností v provozu, bez klouzavých částí a s bezolejovými komponenty. Vzduchové pumpy ALITA nevyžadují mazání a přepravují vzduch bez jakékoliv kontaminace.

 Jako doplněk velkého okruhu standardních modelů pump, které je také možno využívat, nabízíme originální zařízení výrobce a přizpůsobené vzduchové lineární pumpy pro průmysl pro jedinečné aplikace. OEM prodej vyžaduje spolehlivost, výkon, efektivitu a spokojenost zákazníka. Nechť se lineární pumpy ALITA stanou součástí vašeho výrobního řešení.

Poptávkový formulář

Pokud máte zájem o vypracování cenové nabídky, vyplňte prosím náš poptávkový formulář, abychom mohli vyřídit Váš požadavek.